Учасник конференції

Оберіть сферу діяльності

Реєстраційний збір для учасників

Шановні друзі, прохання звернути увагу, що реєстраційну форму треба заповнювати дуже уважно і тільки українською мовою! Будь які помилки будуть вважатися вашим авторським текстом і скопійовані в усі документи конференції (каталоги, бейджі та інщі).

РЕЄСТРАЦІЙНІ ПАКЕТИ ТА УМОВИ ЇХ ПРИДБАННЯ* «УЧАСНИК КОНФЕРЕНЦІЇ» (ЧЛЕН АФНУ) «УЧАСНИК КОНФЕРЕНЦІЇ» (ІНШІ) «ДРУЗІ ТА СІМ’Я»** ВІТАЛЬНИЙ КОКТЕЙЛЬ*** ГАЛА-ВЕЧЕРЯ***
Акційна реєстрація до 01 березня 2016 року
Рання реєстрація до 20 квітня 2016 року
Базова реєстрація з 21 квітня по 10 травня 2016 року
Пізня реєстрація з 11 травня 2016 року та у дні участі у заході
Додаткова реєстрація *

* Реєстрація вважається дійсною (завершеною) тільки при умові сплати відповідного пакету у строк зазначений в умовах придбання.

** пакет є додатковими до пакету «УЧАСНИК КОНФЕРЕНЦІЇ» і може бути замовлений в кількості 1 шт. і тільки в комплекті з пакетом «УЧАСНИК КОНФЕРЕНЦІЇ»

*** вказана ціна за одну персону

Просимо звернути увагу, що вартість реєстраційних пакетів зазначено без урахування ПДВ. Вартість вказано без урахування витрат на проживання. Вартість пакетів (крім пакетів «Акційна реєстрація» та пакетів вже сплачених учасниками) може бути змінена у випадку додання додаткових послуг і сервісів.

УВАГА! ЯК ЩО ПРИ ВІДПРАВЦІ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ АНКЕТИ ВИ АВТОМАТИЧНО НЕ ПЕРЕЙШЛИ НА СТОРІНКУ "ДЯКУЄМО ЗА РЕЄСТРАЦІЮ", - ВАША РЕЄСТРАЦІЯ Є НЕЗАВЕРШЕНОЮ І ВИ НЕ Є УЧАСНИКОМ КОНФЕРЕНЦІЇ!